dokonalý život

Není náhodou, že jsem se stal žákem naší nejvýznamnější a nejznámnější léčitelky i bylinkářky Evy Moučkové, nejen protože mám velmi vyvinutý vysoký práh vnímavosti vůči druhým lidem, ale protože si mne sama vybrala. 

receptury  

reference

video   

Během pohovoru vnímám klientovu fyzickou i duševní bolest, nerovnováhu či blokádu v organismu,   a to včetně těch, které vás trápí a trápily i v minulosti. Díky tomu mohu nastavit změny, jejichž cílem je nastolení rovnováhy v celém těle, nejen za podpory bylin, potravinových doplňků. 

Během naší spolupráce Vám bude doporučeno jak pracovat sám na sobě, aby jste mohli postupně, systematicky a efektivně vyřešit své zdravotní problémy, které se hromadily několik let, a to i ve spolupráci s lékařem. Obsah stránek www.dokonalyzivot.cz, výhradně slouží pro osobní potřebu. 

Člověk je sociální tvor a prostředí v kterém žije formuje jeho duši, následně fyzický stav, pokud pracujete v místě kde se trápíte, nečekejte změnu, to platí i pro rodinu, jediná možnost je odejít tam kde si Vás budou vážit jako člověka, protože jste jedineční, jinak můžete svou energii zcela vyčerpat.

„K uchování zdraví těla i ducha náleží práce tělesná i duševní." F. Tomáš
„Nenechte zapadnout slunce nad svým hněvem, budete žít radostněji." Dr. E. Moučková
„Nemoc není nic jiného, než důsledek bludárstva, bezdůvodných obav, jakož i negativních myšlenek a představ." Dr. Quimby
Rozum je pomíjivý, proto k moudrosti málokdy dospějeme" F. Tomáš

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ —  Jan Werich  :)

 

 

 

Děkuji.

Copyright © 2010-2019  info(zavinac)dokonalyzivot.cz   Autorská práva   Kontakt