dokonalý život

Pohovor

Během pohovoru vnímám klientovu fyzickou bolest, nerovnováhu či blokádu v organismu i několik let zpět. Potom mohu dát průběh odblokování negativních vzorců vašeho těla. Cílem je nastolení rovnováhy v celém fyzickém těle, a to nejen za pomoci bylin a potravinových doplňků, ale i prostřednictvím léčivé energie. Doporučím vám nejen konkrétní změnu v jídelníčku, doplnění minerálů a vitamínů, které organismu schází, doporučím Vám bylinné přípravky, ale i naučím vás jakým způsobem měnit potřeby těla. Dále mohu pomoci změnit, špatně nastavené vzorce, které vás blokují ve vašem rozkvětu nejen fyzickém, ale i duševním. 

Je potřeba vědět, že mohu nastartovat léčebný proces v organismu, ale pokud člověk sám nebude chtít (něco změnit), budou mé snahy marné...

Od dávných dob se člověk cítil ve svých hmotných potřebách odkázán přímo i nepřímo na rostlinstvo, z něhož vybíral nejstarší své potraviny a nejprvnější svou medicínu. Žádný lék nehojí, pouze léčivá síla přírody je léčitelkou. Je známo, že lék, který působí blahodárně na jednu osobu, může otráviti druhou, třebaže jsou u obou příznaky stejné. Není žádných léků univerzálních, lék má tedy pouze určitý vliv na nemoc a tu v řidkých případech přímou, ve většině případech nepřímou. Jsou však přemnohé lehčí choroby a k jejich vyléčení stačí nějaké domácí prostředky. Jsou také choroby nebo případy, které lékařské pomoci nutně vyžadují. 

Když diagnózou zjistím nemoc, o které klient neví, doporučím mu návštěvu odborného lékaře na vyšetření. Klientům zásadně nezakazuji léky, které předepsal jejich lékař, jen on může rozhodnout o jejich snížení nebo změně. Do procedur nastavených lékaři nezasahuji a doporučuji klientům vlastní změny s nimi konzultovat. Jiná situace je, když lékaři s léčbou pacienta skončí po vyčerpání všech dostupných možností, které by mohly vést ke zlepšení jeho stavu. V tomto případě souhlasím, ovšem s podmínkou, že klient bude docházet na lékařská vyšetření a preventivní konzultace. Vzhledem k tomu, že po celou dobu mé praxe také spolupracuji s lékaři, vždy klientovi doporučuji, aby lékaře i nadále navštěvovali!

 

Obsah stránek  výhradně slouží pro osobní potřebu.

V případě kopírování jen se souhlasem nebo s odkazem na webové stránky děkuji za to. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alternativní medicína Brno

alternativní medicína Plzeň

alternatívní medicína Praha

poradna Filip Tomáš a Eva Moučková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010-2019  Email  Autorská práva Kontakt